• bilgi@ustaaragelsin.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
270 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: İstanbul Su Teisatçısı
 • ADRES: KARTAL
 • TELEFON: (0553) 393 54 55
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: (0553) 393 54 55
 • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KARTAL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hemen Usta Çağır

İstanbul Tesisatçı

Acil Usta Çağır

TIKLA ARA (0553) 393 54 55

Hemen Usta Çağır

Hemen Usta Çağır su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. İstanbul su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

İstanbul su sayacı değişimi, İstanbul su basınç regülatör montajı, İstanbul taharet musluğu değişimi, İstanbul vana değişimi, İstanbul su tesisatçısı. İstanbul doğalgaz ocak bağlantısı, İstanbul su bataryası değişimi,   İstanbul banyo bataryası değişimi, İstanbul lavabo bataryası değişimi.  İstanbul su tesisatçısı, İstanbul bakır boru kaynağı, İstanbul bakır boru tesisat, İstanbul tesisatçı. İstanbul musluk değişimi, İstanbul gider temizliği, İstanbul su tesisatçısı.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti, İstanbul Tesisatçı,

İstanbul Tıkanıklık Açma, İstanbul Su Tesisatçısı

Servis Araçlarımız ile 7/24

Su Tesisatçısı ve Mekanik Tesisatçı olarak

İstanbul da hizmetinizdeyiz.

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul tesisatçı, İstanbul Su Tesisatçısı, İstanbul su kaçağı tespiti, İstanbul tıkanıklık açma, İstanbul gider açma, İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma, İstanbul lavabo tıkanıklığı açma, İstanbul klozet tıkanıklığı açma, İstanbul mutfak gideri açma, İstanbul banyo tıkanıklığı açma, İstanbul kanal açma, İstanbul Kanal Görüntüleme, İstanbul Logar Açma, İstanbul Vidanjör

İstanbul Tesisatçısı

İstanbul Tesisatçı ve İstanbul Su tesisatçısı, işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere İstanbul de hızlı hizmet sunmaktayız .Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. İstanbul de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. İstanbul su kaçağı. İstanbul da eve yakın su tesisatçısı hizmeti. İstanbul Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. İstanbul Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İstanbul Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Soğuk su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, İstanbul da tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. İstanbul bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. İstanbul lavabo bataryası değişimi, İstanbul eviye bataryası değişimi, İstanbul banyo bataryası değiştirme, İstanbul fotoselli musluk montaj, İstanbul duş bataryası. İstanbul duş armatürü, İstanbul banyo lavabo değişimi, İstanbul su tesisatçısı.

İstanbul küvet tıkanıklığı, İstanbul banyo tıkanıklığı, İstanbul klozet değişim, İstanbul tuvalet taşı, İstanbul rezervuar. İstanbul rezervuar iç takım. İstanbul su tesisatçısı. İstanbul duş teknesi tıkanıklık açma. İstanbul duşa kabin, İstanbul taharet musluğu, İstanbul ara musluk, İstanbul su sayacı. İstanbul basınç ayarlayıcı, İstanbul basınç düşürücü, İstanbul su tesisatçısı, İstanbul doğalgaz kombi. İstanbul petek temizliği, İstanbul çamaşır makinesi bağlantısı, İstanbul bulaşık makinesi bağlantısı. İstanbul banyo su kaçağı tespit,  İstanbul lavabo su kaçağı, İstanbul klozet su kaçağı, İstanbul mutfak su kaçağı. İstanbul küvet su kaçağı tamiri.

İstanbul banyo kaçak su tespiti, İstanbul tuvalet su kaçağı bulma, İstanbul rezervuar su kaçağı. İstanbul klozet su kaçağı tamiri, İstanbul küvet su kaçağı tamir. İstanbul duşa kabin su kaçağı, İstanbul radyatör su kaçağı. İstanbul pimaş kaçağı tamiri. İstanbul su deposu kaçağı. İstanbul pis su kaçağı, İstanbul temiz su kaçağı, İstanbul lavabo su kaçağı, İstanbul su yalıtımı.

İstanbul Klozet Açma

Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz.

İstanbul Kombi Petek Temizleme

İstanbul Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, İstanbul Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır

İstanbul Su Tesisatçısı

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen kişilere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma, Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve masraf çıkarmadan.

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot cihazlarla tespit etmektedir. Gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil İstanbul tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

İstanbul kanal tıkanıklık açma, İstanbul banyo tıkanıklık açma, İstanbul tuvalet tıkanıklık açma, İstanbul mutfak tıkanıklık açma, İstanbul tıkanıklık açma. İstanbul klozet tıkanıklık açma, İstanbul kameralı tıkanıklık açma, İstanbul gider açma. İstanbul tıkanıklık açma, İstanbul açma. İstanbul gider tıkanıklık açma, İstanbul lavabo tıkanıklık açma, İstanbul kanalizasyon tıkanıklık açma. İstanbul robotla kanal tıkanıklığı açma, İstanbul lavabo tıkanıklığı açma, İstanbul tıkalı klozet açma, İstanbul kırmadan tıkanıklık açma. İstanbul eviye gideri tıkanıklık açma, İstanbul banyo süzgeç tıkanıklığı açma, İstanbul pis su kanalı tıkanıklığı, İstanbul rögar tıkanıklığı açma. İstanbul Pimaş tıkanıklığı açma, İstanbul tıkalı tesisat açma.

İstanbul bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

İstanbul Petek temizliği, İstanbul cihazla ilaçlı petek temizleme, İstanbul doğalgaz petek yıkama. İstanbul basınçlı sıcak suyla petek temizliği, İstanbul petek değiştirme, İstanbul çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul klozet tamircisi, İstanbul klozet sifon değiştirme, İstanbul klozet montajı, İstanbul klozet su kaçağı tamiri. İstanbul klozet iç takım değiştirme, İstanbul asma klozet montajı. İstanbul gömme rezervuar montajı, İstanbul gömme rezervuar tamiri. İstanbul klozet tıkanıklığı açma, İstanbul klozet ustası, İstanbul klozet tamiratı, klozet değiştirme.

Bizi İstanbul sıhhi tesisat arızası için aradığınızda en yakın teknik servisimizle hizmet veriyoruz. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. Evinizde veya  İş Yerinizde bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir. Atık Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Tıkalı giderlerinizi  atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden hemen açıyoruz.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

 • Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
 • Çay posasının lavabo giderine dökülmesi
 • Atık yağların lavabo ve tuvaletlere dökülmesi
 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
 • Çocuk Oyuncakları

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun İstanbul musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Hemen Bizi Arayınız.

Hizmetlerimiz

 • İstanbul Pimaş açma, temizleme
 • İstanbul Kombi Montajı
 • İstanbul Kombi
 • İstanbul Musluk Batarya klozet tamiri
 • İstanbul Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
 • İstanbul Gömme Rezervuar Tamir
 • İstanbul Tıkanıklık Açma
 • İstanbul Tesisatçı
 • İstanbul Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
 • İstanbul Klozet Musluğu
 • İstanbul Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
 • İstanbul Mutfak Lavabo Kanal Açma
 • İstanbul Tesisatçı
 • İstanbul Petek Temizleme
 • İstanbul Petek Temizliği
 • İstanbul Klozet musluğu tamir
 • İstanbul Duşa kabin Tamiri
 • İstanbul Su kaçağı Tespit
 • İstanbul Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri
 • İstanbul Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
 • İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • İstanbul Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
 • İstanbul Klozet sifonu tamiri
 • İstanbul Petek Yıkanması
 • İstanbul Şofben Montajı Yer değiştirme
 • İstanbul Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri
 • İstanbul Noktasal Su kaçağı Tespiti
 • Petek Temizleme Hizmetleri
 • İstanbul Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • İstanbul Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
 • İstanbul Tadilatı
 • İstanbul Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri
 • İstanbul Klozet Sifonu Tamir İşlemleri
 • İstanbul Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
 • İstanbul Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri
 • İstanbul Mutfak Tamiri Tadilat İşleri
 • Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri
 • İstanbul Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri
 • İstanbul su kaçak tespiti, İstanbul su kaçak bulma, İstanbul su tesisatı kaçağı bulma, İstanbul tıkanıklık açma, İstanbul mutfak lavabo tıkanıklığı açma, İstanbul klozet tıkanıklığı açma, İstanbul wc tıkanıklığı açma, İstanbul gider açma, İstanbul tıkalı gider açma, İstanbul tesisatçı, İstanbul tesisat, İstanbul tesisatçı, İstanbul sıhhi tesisat, İstanbul sıhhi tesisatçı, İstanbul su tesisat, İstanbul su tesisatı, İstanbul su tesisatçısı, İstanbul su tesisatçısı,
 • İstanbul sıhhi su tesisatçısı, İstanbul küvet tesisatçısı, İstanbul sifon tesisatçısı, İstanbul sifon tesisat ustası, İstanbul 7/24 su tesisatçısı, İstanbul 7/24 su tesisatı, İstanbul 7/24 su tesisatçı, İstanbul 7/24 tesisatçı, İstanbul 7/24 tesisatçı, İstanbul tesisat tamirci, İstanbul tesisat tamirci, İstanbul tesisat İstanbul acil tesisatçı, İstanbul petek temizliği, İstanbul acil su tesisatçı, İstanbul kalorifer tesisatı, İstanbul petek temizliği, İstanbul cihazlı petek temizliği, İstanbul petek yıkama, İstanbul petek bakımı, İstanbul banyo tadilat, İstanbul banyo tamirat, İstanbul acil su tesisatçısı, İstanbul su kaçakçı,
 • İstanbul gömme rezervuar tamir ustası, İstanbul klozet tesisat ustası, İstanbul klozet iç takım değişimi, İstanbul klozet tamiri, İstanbul taharet musluğu değişimi, İstanbul küvet gideri tıkalı, İstanbul tesisat tamircisi, İstanbul su tesisat tamircisi, İstanbul makine musluğu değişimi, İstanbul makine bağlantısı, İstanbul bulaşık makinesi bağlantısı, İstanbul su tesisat tamir ustası, İstanbul musluk montajı, İstanbul evye montajı, İstanbul gizli kaçak tespiti, İstanbul en yakın su tesisatçısı,
 • İstanbul en yakın tesisat ustası, İstanbul yakınlarında su tesisatçısı, İstanbul lavabo montajı, İstanbul su arıza tespiti, İstanbul sifon tamiri, İstanbul de su tesisatçısı, İstanbul de su tesisatçısı, İstanbul duş başlık montajı, İstanbul duş başlığı montajı, İstanbul de tesisatçı

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.